SİDER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ Ordu, Ünye’de 2022 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına profesyonel yaklaşımla, müşterilerinin menuniyetini öncelik haline getirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.  

 

İnsanların hayatlarının belli alanlarında gereksinim duydukları bazı konular mevcuttur. Bu konuların başında da sigorta gelmektedir. Araç Sigortası, Ev Sigortası, İş Yeri Sigortası, Hayat Sgiortası, Kaza Sigortası ve Sağlık Sigortası bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz başlıca alanlardır. Özellikle bu alanlarda sigorta yaptırma hususunda yasal zorunluluklar da bulunmaktadır.

 

Sider Sigorta’nın konusunda deneyimli kadrosu, müşterilerin fiziksel değerlerini ve sorumluluklarını olası risklere karşı güvence kapsamına almadan önce; risklerin doğru şekilde tanımlanması ve analiz edilmesi, potansiyel hasarların değerlendirilmesi ve risklere karşı uygulanacak en doğru koruma yöntemlerinin belirlenmesi ve bunlara göre poliçe düzenlenmesi amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

 

Misyonumuz
Müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını belirleyip, onlara maksimum fayda sağlayacak şekilde hizmetlerimizi sunarak sigorta ihtiyaçlarını en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamak ve risklerini güvence altna almaktır.

 

Vizyonumuz
Ülkemizde sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet sunan lider bir acente olmak ve tüm sigorta türlerinde hizmet sunabilmektir. Günlük hayatımızda beklenmedik anlarda ortaya çıkan görünür görünmez kazalar tüm hayat akışımızı alt üst edebilmektedir. Mevcut tasarruflarınızla kayıplarınızı telafi etmeye çalışsanız bile bu birikimleriniz her zaman tüm zararlarınızı tam olarak karşılamayabilir. Bu yüzden karşılaşabileceğiniz olası zararlarınızı giderebilmek için gelin Sider Sigorta olarak size destek olalım. Bunlara ek olarak acente özel indirimleri, teknik ve hasar konularında uzman kadromuzla satış sonrası müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı, ücretsiz hizmetler bizi diğer sigorta acentelerinden farklılaştıran hususlardır. Tek amacımız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha etkili hizmet vererek zararlarınızı telafi edebilmektir.

 

Müşteri Memnuniyeti

Sider Sigorta için müşteri memnuniyeti ve uzun yıllar sürecek müşteri ilişkileri sağlama en başlıca gelen husustur. Bu konuya verilen önem hakkında piyasadaki en iyi sigorta acentelerinden biriyiz. Çünkü sigorta konusu tüm detayları ile başlı başına önemli ve kafa karışıklıklarına yol açan bir alandır. Bu nedenle insanlar sigorta konusunda profesyonel ekiplerden yardım alma yolunu tercih etmektedirler. İşte bu durumda Sider Sigorta olarak size en iyi şekilde hizmet sunarak en az maliyet ile doğru sigorta poliçesi düzenletmenizi ve bu şekilde fazla sigorta masraflarından kurtulmanızı sağlıyoruz. Sizden kaynaklanmayan ve kullanmış olduğunuz ürünün hasar gördüğü olaylarda size verilen güvencelerin ve sözlerin yerine tam olarak getirilmesi yine vermiş olduğumuz bu sigorta hizmetleri arasında yer almaktadır.

 

Güvenilir Hizmet Anlayışı

Sunmuş olduğumuz sigorta hizmetlerinde müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven ilişkisine çok önem veriyor ve bu ilişkilerimizin ömür boyu müşteri menuniyeti ile devam etmesi için çalışıyoruz. Aracınızın ya da kullanmış olduğunuz ürünün hasar görmüş olduğu söz konusu olaylarda katlanacağınız maddi kaybı en aza indirmek hedefimizdir.

 

Hizmet Alanımız

Firmamızın birçok farklı çalışma alanı olmakla beraber özellikle araç sigortası, kaza sigortası ve iş yeri sigortası konularında hizmet vermekteyiz. Örnek olarak herhangi bir taşkın, sel veya deprem olayında iş yerinizde ya da binanızda olaşan hasarlardan yaptırmış olduğunuz bu sigorta poliçesi sayesinde rahatlıkla kurtulabilir ve bu maddi kayıpları en az şekilde atlatabilirsiniz.

 

Pratik Çözüm Önerileri

Sider Sigorta olarak bahaneler değil müşterilerimiz için çözümler üretiyoruz. Yani sahip olduğunuz ürünün hasarını sigorta poliçesi kapsamında karşılamaya ve bu hususta maddi açıdan size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sigorta sektöründe poliçe satışından sonra kötü hizmet nedeniyle müşterileri ile çıkmaza giren birçok firma bulunmasına rağmen biz

 Sider Sigorta olarak bu konuda en iyi hizmeti vermeye odaklı harket ediyoruz ve sizin memnuniyetiniz için hizmet üretiyoruz. Sizin en zor zamanlarınızda yanınızda yer alarak satın alma işlemleri sırasında verdiğimiz güvenin arkasında duruyoruz.

 

Uzman Çalışma Kadrosu

Sider Sigorta olarak sunmuş olduğumuz sigorta poliçesi hizmetlerimizde alanında uzman olan ve yeterli bilgi birikimine sahip olan personelimizle çalışıyoruz. Bu sayede sunmuş olduğumuz bu kasko sigortası işlemleri ve dolayısıyla da sigorta poliçesi işlemleri piyasanın en iyi hizmetleri arasında yer almaktadır. Siz de sigorta poliçesi ihtiyaçlarınız için Sider Sigorta’yı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.